Titles you rated
It's ComplicatedRated ★ 3.5
Why Did You Come to My HouseRated ★ 2.0
Marley & MeRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.5
He Was CoolRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5