Titles you rated
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0