Movies
Ratings
45- WishRated ★ 5.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0