Movies
Ratings
50
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0