Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
MoonRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 3.5
The PresidentRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
BrooklynRated ★ 5.0
Final PortraitRated ★ 4.0
Belle de JourRated ★ 4.5