Titles you rated
A Single ManRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 1.5
WonderRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.5
The CoveRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0