Movies
Ratings
140
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0