Movies
Ratings
86
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0