Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0