Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0- DoctorRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 5.0