Titles you rated
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The AssassinRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Spy NationRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Miss MinoesRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 3.5