Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 2.5