Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5