Series
Ratings
36
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0