Titles you rated
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Love to Hate YouRated ★ 4.0
Idol: The CoupRated ★ 3.5
Stock StruckRated ★ 4.0
Sh**ting StarsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Bad and CrazyRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Go Go Squid!Rated ★ 3.5