Movies
Ratings
45
PompeiiRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0