Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 0.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The SignalRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0