Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0