Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Project SilenceRated ★ 1.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
Our SeasonRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0