Titles you rated
GravityRated ★ 3.0
How to Lose Friends & Alienate PeopleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
DragonHeartRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0