Titles you rated
Sky of LoveRated ★ 4.5
Marine BoyRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 4.0