Movies
Ratings
215
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
CarsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0