Series
Ratings
12- NCT 127 Teach Me JAPANRated ★ 5.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.5