Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Hope SpringsRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0