Titles you rated
SilmidoRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0