Movies
Ratings
136
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 5.0
Varda by AgnesRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
HeartbeatsRated ★ 4.0
Jules and JimRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Strawberry ShortcakesRated ★ 3.5