Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
Adaptation.Rated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5
Swiss Army ManRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Tragedy of MacbethRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.0
A Serious ManRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
HoneylandRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
IdaRated ★ 3.5