Titles you rated
The Plan ManRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
The KingRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 2.5