Titles you rated
TroyRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0