Titles you rated
JormungandRated ★ 5.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 4.0
ReLIFE OVARated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0