Movies
Ratings
134
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 2.0