Titles you rated
Hidden FaceRated ★ 1.0- Love ResetRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 1.5
FirefightersRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0