Movies
Ratings
624
BelieverRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.5
LOVE IS A CRAZY THINGRated ★ 2.0
CrankRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.5
SecretaryRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 2.0