Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
Beautiful CreaturesRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0