Movies
Ratings
216
Captain FantasticRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
NextRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
ActressesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0