Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 1.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0