Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0