Movies
Ratings
450
TremorsRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Joe's ApartmentRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.0
The Andromeda StrainRated ★ 3.5
Red PlanetRated ★ 4.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 2.5
Blair WitchRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
The FacultyRated ★ 4.0
The RingRated ★ 2.5
Go Go 70'sRated ★ 2.0
The Boat That RockedRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.0
SnitchRated ★ 4.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 1.5