Movies
Ratings
96
Tower HeistRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Deep RisingRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Art of WarRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0