Titles you rated
- 라이프 오브 사만다Rated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5