Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
BirdsongRated ★ 4.0