Titles you rated
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
BITCH X RICHRated ★ 1.0
CelebrityRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5