Movies
Ratings
20
3 IdiotsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0