Movies
Ratings
154
TwilightRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0