Movies
Ratings
76
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5