Series
Ratings
91
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
JTBC LectureRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0