Series
Ratings
224- Good PartnerRated ★ 4.0
Heroes Next DoorRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
The Forbidden MarriageRated ★ 3.0- Summer, Love Machine BluesRated ★ 3.0
A Familiar StrangerRated ★ 4.5
Who Rules The WorldRated ★ 4.5
The Imperial CoronerRated ★ 5.0
Divorce Attorney ShinRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5