Titles you rated
Seven SwordsRated ★ 2.5
Bodyguards and AssassinsRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 4.0
The Secret ScandalRated ★ 3.5
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
The OmenRated ★ 3.5
Just Do It!Rated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 3.5
Seven PoundsRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.5- Almost CheRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
Saw VRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.5
SpreadRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 3.5