Titles you rated
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.5