Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0